Webinar-z-Kasia-Niemier

Webinar z Kasią Niemier - już 16 września!

12/09/2022

Podczas najbliższego webinaru, który odbędzie się 16 września o godzinie 18, będziemy mieli przyjemność gościć Kasię Niemier. Jest to młoda aktywistka klimatyczna, która w listopadzie zeszłego roku uczestniczyła w delegacji podczas COP26. Kasia łączy studia z angażowaniem się w Climate Reality Program oraz obradami w komisji eksperckiej Klimat i Przestrzeń przy Rzeczniku Praw Obywatelskich.

Nasz webinar będzie poruszał w głównej mierze temat nadziei, wizji idealnego świata oraz równowagi w naszym życiu. Zdaniem Kasi pierwszym krokiem w walce z nadchodzącą zmianą klimatyczną jest właśnie nadzieja. Marzenia mają w sobie siłę twórczą, która z czasem przeradza się w działanie. Innowacje rodzą się w naszym umyśle i stanowią one ogromną pomoc w mityzacji zmian klimatycznych.

Nie będzie to tylko ciekawy temat pod aspektem ekologii, lecz również psychologii, z racji tego można użyć informacji zdobytych podczas webinaru w codziennym życiu. Jeśli jesteś zainteresowany choć w małym stopniu ekologią i rozwojem osobistym, dołącz 16 września na webinar, z pewnością nie pożałujesz!

 

Autor artykułu: Julia Gutowska
Autor

Julia Gutowska

Graficzka: Anna Niemiec
Autor grafiki

Anna Niemiec

Scroll to Top