Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

Poznajmy się!

Obserwuj nas na naszych mediach społecznościowych!

Wyślij nam wiadomość

Interesuje Cię ekologia? Podoba Ci się nasz format i nie chcesz przegapić żadnej nowości?

Facebook

Community

[FAQ] Najczęściej zadawane pytania

Dzięki uczestnictwie w naszych działaniach będziesz miał pozytywny wpływ na ochronę środowiska, nie będziesz jedynie biernym obserwatorem zmian klimatycznych. Co więcej, będziesz w stanie zdobyć ekspertyzę i rozwinąć swoje zainteresowania, które zwiększą Twoje możliwości na rynku pracy. Nauczysz się także pracy w zespole i zawrzesz nowe znajomości z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Jednak co najważniejsze, poczujesz satysfakcję i staniesz się bardziej świadomy otaczającego Cię świata i zmian w nim zachodzących.
Naszą misją jest edukacja innych i zachęcanie do codziennej troski o planetę. Pragniemy poszerzać wiedzę na tematy związane z degradacją środowiska i kryzysem klimatycznym oraz bezpośrednio przyczynić się do poprawy stanu środowiska w Polsce. Co więcej, chcielibyśmy aktywizować społeczności lokalne do działań prośrodowiskowych.
Obowiązuje rekrutacja otwarta, zachęcamy serdecznie do wypełnienia formularza w zakładce “Dołącz do Nas”. Na pewno się do Ciebie odezwiemy!
Nasze projekty obejmują sieci różnych miast, do tej pory można było zobaczyć w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Elblągu. Niemniej jednak, bariery geograficzne nie są dla nas problemem, ponieważ rozwijamy swoją działalność ekologiczno-edukacyjną także w sferze online!

Błędy na stronie prosimy zgłaszać na adres mailowy: support@earthdayeveryday.pl. Dziękujemy za pomoc!