Polskie Lasy w Twoich Rękach

Przeszkadzają Ci śmieci w pobliskich lasach? Chcesz zrobić coś dla lokalnego środowiska i społeczności? Dołącz do naszej akcji i razem z nami zadbaj o polskie lasy!

Druga edycja tuż za rogiem!

Jak jest teraz?
Druga edycja akcji ,,Polskie Lasy w Twoich Rękach” pozwoliła nam rozwinąć skrzydła! Podobnie jak w zeszłym roku posprzątamy 25 marca Bażantarnię w Elblągu, ale także dwa inne miasta – Gdynię i Kraków! Więcej posprzątanych lasów oznacza więcej uczestników, szerzenie się edukacji ekologicznej i oczywiście dobry uczynek dla Ziemi!

W tym roku posprzątamy polskie lasy wraz z:

Dlaczego warto przyjść?

Uczestnictwo w akcji to przede wszystkim szansa na odciążanie naszej planety i zadbanie o środowiska naturalne. Jest to czas, w którym możemy bezpośrednio pomóc planecie. Ponadto, to dobra okazja na dobrze spędzony czas na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi oraz aktywność fizyczna, ważna dla naszego zdrowia. Na akcję nie trzeba przynosić nic poza dobrym humorem, bo nasz zespół zapewnia rękawiczki jednorazowe i worki na śmieci! Przychodząc na akcję możemy też zyskać – w ramach motywacji za uczestnictwo można otrzymać drobny upominek! Za zebrane worki śmieci uczestnicy będą mieli szansę otrzymać wiele nagród takich jak eko-gadżety, książki czy kosmetyki, co tylko dodatkowo motywuje do dołączenia do nas przy sprzątaniu lasów!
Polskie Lasy w Twoich Rękach

Nasze cele

Chcemy, aby każda osoba miała możliwość działania na rzecz lokalnego środowiska i wierzymy, że razem możemy dużo zdziałać! Dlatego właśnie prowadzimy akcję Polskie Lasy w Twoich Rękach - każdy chętny może się przyłączyć i pozbierać śmieci, tym samym robiąc dobry uczynek dla natury. Gwarantujemy, że sprzątanie naładuje Cię pozytywną energią!

Te liczby mówią same za siebie!

1
zebranych worków śmieci

Ta liczba ciągle rośnie!

1
uczestników

Dołącz do naszych następnych akcji!

Posprzątaj polskie lasy razem z nami!

Już 25 marca 2023 od 9:00 do 17:00

Kliknięcie w nazwę miasta przeniesie Cię do mapy Google

Jak to się zaczęło?

W marcu 2022 r. przeprowadziliśmy akcję sprzątania parku leśnego Bażantarnia, w Elblągu, która zakończyła się sukcesem! – z lasu udało nam się wynieść prawie 200 worków śmieci, a w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 osób. Te wyniki tylko zmotywowały nas do dalszego działania!

Pierwsze w Polsce sprzątania lasów z nagrodami!

Podczas pierwszego sprzątania lasu współpracowaliśmy m.in. z takimi firmami, sklepami i organizacjami jak: Many Mornings, Gandalf, BeePack, Lions Club Elbląg czy Minimalizm. Za każdy zebrany worek śmieci uczestnicy otrzymywali od naszych partnerów upominki – w tym eko gadżety, kosmetyki czy bony na pizze w lokalnych restauracjach. Dołącz się do naszej akcji, działaj na rzecz środowiska i zyskaj atrakcyjne nagrody!

Dzięki wsparciu naszych partnerów możemy zaoferować uczestnikom różnego rodzaju nagrody: od voucherów na pizzę i kawę, przez książki i kosmetyki, aż po elementu ubioru jak skarpetki czy czapki!

Partnerzy akcji

Polskie Lasy w Twoich Rękach

Mówią o nas

Chcesz zostać partnerem naszej akcji?

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najświeższych wydarzeniach z eko świata?

Zapisz się już teraz!