Polskie Lasy w Twoich Rękach

Przeszkadzają Ci śmieci w pobliskich lasach? Chcesz zrobić coś dla lokalnego środowiska i społeczności? Dołącz do naszej akcji i razem z nami zadbaj o polskie lasy!

Polskie Lasy w Twoich Rękach

Nasze cele

Chcemy, aby każda osoba miała możliwość działania na rzecz lokalnego środowiska i wierzymy, że razem możemy dużo zdziałać! Dlatego właśnie prowadzimy akcję Polskie Lasy w Twoich Rękach - każdy chętny może się przyłączyć i pozbierać śmieci, tym samym robiąc dobry uczynek dla natury. Gwarantujemy, że sprzątanie naładuje Was pozytywną energią i zechcecie, aby ekologia stała się nieodłączną częścią Waszego życia!

Te liczby mówią same za siebie!

1
zebranych worków śmieci

Ta liczba ciągle rośnie!

1
uczestników

Dołącz do naszych następnych akcji!

Postrzątaj polskie lasy razem z nami!

Elbląg

Park Leśny "Bażantarnia"

Gdańsk

Warszawa

Kraków

Jak to się zaczęło?

Realizując projekt społeczny w Ramach olimpiady “Zwolnieni z Teorii” w marcu 2022 r. zdecydowaliśmy się przeprowadzić akcję sprzątania lokalnego parku leśnego “Bażantarnia”, która zakończyła się sukcesem! – z lasu udało nam się wynieść prawie 200 worków śmieci, a w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 osób. Te wyniki tylko zmotywowały nas do dalszego działania!

Pierwsze w Polsce sprzątania lasów z nagrodami!

Podczas pierwszego sprzątania lasu współpracowaliśmy m.in. z takimi firmami, sklepami i organizacjami jak: Many Mornings, Gandalf, BeePack, Lions Club Elbląg czy Minimalizm. Za każdy zebrany worek śmieci uczestnicy otrzymywali od naszych partnerów upominki – w tym eko gadżety, kosmetyki czy bony na pizze w lokalnych restauracjach. Dołącz się do naszej akcji, działaj na rzecz środowiska i zyskaj atrakcyjne nagrody!

Polskie Lasy w Twoich Rękach

Chcesz zostać partnerem naszej akcji?

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najświeższych wydarzeniach z eko świata?

Już niedługo ruszymy z newsletterem!