Webinary
Chcemy aby wiedza na temat ekologii i ochrony środowiska była dostępna dla każdego na wyciągnięcie ręki. Nie może Cię zabraknąć na naszym następnym webinarze!
Webinary
Na czym polegają?
Naszym celem jest, aby wiedza o ekologii i ochronie środowiska była darmowa i dostępna dla wszystkich. Wierzymy, że edukacja to podstawa do działania, dlatego je organizujemy. Każdy może na nich posłuchać wykładów prowadzonych przez osoby ze świata ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, które zajmują się tymi tematami na co dzień.
Nasz najnowszy webinar
4.01.2023r.
18:00

Kasia Sprengel
Temat przewodni spotkania
Less waste na co dzień
Poprzednie webinary
20.12.2022r.
18:00

Kuba Korczak
Temat przewodni
Wydarzenie Specjalne!
Świąteczne Zero Waste!
Less is bless!
07.12.2022r.
18:00

Beata Ceranek
Temat przewodni
O roślinach
Beata jest prowadzącą konta @domowy_kwietnik na Instagramie. Jest to konto o tematyce roślinnej, gdzie można znaleźć dużo porad dotyczących uprawy tradycyjnej, a także hydroponicznej oraz wiele pomysłów na roślinną aranżację wnętrz. W trakcie webinaru opowie nam o roślinach doniczkowych uprawianych w naszych mieszkaniach, a więc o swoim domowym kwietniku. Tego i wielu innych ciekawych rzeczy dowiemy się podczas spotkania!
09.11.2022r.
18:00

Paweł Pudło
Temat przewodni
Dlaczego osobiste wybory jednostek są istotne dla powstrzymania kryzysu klimatycznego?
12.10.2022r.
18:00

Weronika Drzewiecka
Temat przewodni
Poprawna segregacja śmieci
16.09.2022r.
18:00

Kasia Niemier
Temat przewodni
Nadzieja w walce z katastrofą klimatyczną
22 letnia, polska climate leader programu Climate Reality Program, młodzieżowa aktywistka klimatyczna i członkini alternatywnej delegacji na COP26 w Glasgow. Studiuje gospodarkę przestrzenną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zasiada w komisji eksperckiej Klimat i Przestrzeń przy Rzeczniku Praw Obywatelskich. Prowadzi cykl wykładów fakultatywnych o kryzysie klimatycznym dla osób studiujących na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Jedna z twórczyń zina Światło Nadziei, który powstał dzięki wsparciu Fundacji Greenpeace Polska.